Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Novinka
doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchHPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR
Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom.

Kód produktu702592
Part numberJH233A
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
3670.8 €
Vaša cena bez DPH
2309.79 €
Vaša cena vrátane DPH
2771.75 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes
HPE X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR.
Typ príslušenstva: Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom
Maximálny počet portov: 5
Prevedenie: Desktop
Technológia: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Management: Nie
Aktuálna cena produktu je2771.75€  s dph
Váš e-mail