Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Príslušenstvo k aktívnym sieťovým prvkom

Cisco GLC-SX-MMD=, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km

doprava zadarmo
Pridať do obľúbenýchCisco GLC-SX-MMD=, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km
Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu1014374
Part numberGLC-SX-MMD=
EAN produktu882658340895
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobca:Cisco
Skladová dostupnosť:Na dotaz
Bežná cena
266.8 €
Vaša cena bez DPH
216.92 €
Vaša cena vrátane DPH
260.30 €
Počet
ks
Otázka na predajcu>






Pridať produkt k porovnaniu>Pridať produkt k obľúbeným>
Popis
Parametre
Strážny pes

Cisco GLC-SX-MMD Gigabit Ethernet SX SFP Transceiver



1000BASE-SX multi-mode transceiver, dosah 1km

Technické specifikace:































Provedení Multi-mode fiber (MMF)
Kabeláž 1000BASE-SX
Typ konektoru LC
Vlnová délka 850 nm
Rychlost přenosu 1 Gbps
Maximální vzdálenost 1 km
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g


Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html


Seznam kompatibility:
target="_blank">https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ príslušenstva: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuálna cena produktu je260.30€  s dph
Váš e-mail