Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. SFP moduly

SFP moduly

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Novinka
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 10mMaxLink 10G SFP+ AOC kabel, aktivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
43.52 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
11.02 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
10.76 €
s DPH
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
13.82 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
14.75 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 3mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
18.28 €
s DPH
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových akti
20.62 €
s DPH
Novinka
MikroTik Q+85MP01D optický modul, QSFP+, 40Gbps, multimode, 850nm, 150mQ+85MP01D optický modul, QSFP+ MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40
51.19 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MikroTik Q+BC0003-S+, QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+QSFP+ 40G brake-out kabel na 4x10G SFP+ Tento kabel vám umožní využít si všechny výhody přepínačů s
51.68 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MikroTik Q+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1mQ+DA0001 - QSFP+ 40G direct attach cable, 1m MikroTik Q+DA0001 je pasivní DAC kabel sloužící na pro
25.93 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D je 1.25G SFP transceiver s 1310nm, dual-LC konektorem. Je u
19.84 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25GMikroTik S-35/53LC20D Jedná se o pár SFP modulů, S-35LC20D je jednovidový (SM) SFP modul s max. dat
61.62 €
s DPH