Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Sieťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBezprašné ubrousky KimTech pro čištění optických vláken. Balení: 280ks.
4.57 €
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
268.27 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
340.93 €
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
472.3 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s LS
122.96 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
150.9 €
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
220.79 €
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
6.61 €
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
5.29 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
6.47 €
s DPH
Skladom u dodávateľa, expedicia do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
1.45 €
s DPH
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10m Kabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s
10.6 €
s DPH