Prihlasovací formulár
Prihlasovacie meno
Prihlasovacie heslo




Zabudnuté heslo|Zaregistrovať sa
Osobné údajeObjednávkyPorovnanieObľúbenéReklamaciaOdhlásenie
Späť
  1. Hlavná stránka
  2. IT
  3. Servery, príslušenstvo a komponenty
  4. Sieťové karty pre servery

Sieťové karty pre servery

Zotriediť
Na stránke
Upresniť výber
Dell Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Full Height Customer InstallCompatibility This product is compatible with the following systems: PowerEdge R640 PowerE
457.87 €
s DPH
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter Low ProfileCusKitTech Specs
472.92 €
s DPH
Dell Intel X710 Dual Port 10Gb Direct Aattach SFP+ Converged Network Adapter CuskitGeneral
449.12 €
s DPH
DELL Kit: karta sieťového rozhrania 5720 DP 1Gb – súpravaDell 2-portová sítová karta 1 GbE - Broadcom 5720 DP, PCIe, plná výška ParametryTyp síťové karty: LA
94.12 €
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGYFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGY PLAN 1Gbit
44.58 €
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGYFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGY Popis výro
109.4 €
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4 - pro FUJITSU PRIMERGYFujitsu 4x1Gbit Cu Intel I350-T4. Interní. Technologie propojení: Kabel, Rozhraní: PCI Express, Rozh
207.12 €
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TFUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T.
376.61 €
s DPH
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2GeneralApplication: DesktopPerformanceData tran
158.54 €
s DPH
FUJITSU Ethernet PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+ Intel® Ethernet Server Adapter X710-DA2FUJITSU PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+ Intel® Ethernet Server Adapter X710-DA2.
334.87 €
s DPH
FUJITSU SFP+ active Twinax Cable Brocade 5mBrocade 10Gb Ethernet copper cable (Twinax active) length 5m SFP+ plugs at both sides.
273.4 €
s DPH
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCSFP+ LR module 10Gb Ethernet for single mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PLAN EP X710
577.73 €
s DPH